sluit venster X

Nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van onze activiteiten?

Schrijf je dan in op onze nieuwsbrief.

Inschrijven op de nieuwsbrief

Vlaams-Brabant klimaatneutraal

Nieuws: Uitnodiging Klimaattafel Grimbergen

« Naar nieuwsoverzicht

Bericht van Gemeente Grimbergen 

 

Onlangs besliste het gemeentebestuur van Grimbergen om een nieuw klimaatplan op te maken. Dit actieplan zal oplossingen bieden voor twee uitdagingen: én de uitstoot van schadelijke broeikasgassen fors terugdringen én onze gemeente bestand maken tegen de negatieve gevolgen van droogte en hitte, overstroming, storm, …

 

Heb je ideeën en suggesties om onze gemeente energiezuiniger, veiliger en aangenamer te maken? Geef je graag mee vorm aan je toekomst en die van onze kinderen? Denk je mee na over concrete acties in jouw buurt?

 

Doe dan op woensdag 20 januari 2021 mee aan onze digitale klimaattafel!! Deze klimaattafel was oorspronkelijk voorzien op 14 oktober 2020, maar werd o.w.v. de coronacrisis geannuleerd en wordt nu vervangen door een digitale klimaattafel.

 

We denken samen na over:

  • Energiezuinig en klimaatgezond wonen;
  • Hernieuwbare energie;
  • Duurzaam verplaatsen;
  • Anders consumeren;
  • Gevolgen zoals wateroverlast, droogte en hitte beperken.
     

De klimaattafel start om 19u15.

 

Interesse?

Iedereen is welkom, maar inschrijven is verplicht! We vragen dat je ten laatste 17 januari 2021 inschrijft via www.grimbergen.be > Milieu en omgeving > Klimaat en duurzaamheid > Klimaattafel.

 

Na inschrijving ontvang je een link voor deelname aan de klimaattafel.